'PROKOCKALI SU TRI BODA' / Ni srpski mediji nisu zaobišli šokantan remi Hrvatske i Walesa, pogledajte što pišu: 'Muk! Velšani utišali Poljud'

U ovoj skupini D, prije utakmice Hrvatske i Walesa, Turska je u Erevanu svladala Armeniju 2-1. Autogolom Kabaka povela je Armenija, ali su potom na tursku stranu rezultat okrenuli strijelci Kokcu u 34. i Akturkoglu u 64. minuti.

26.3.2023.
8:15

Hrvatski nogometni reprezentativci otvorili su kvalifikacijski ciklus za odlazak na EURO 2024 remijem, na Poljudu, u sklopu skupine D, Hrvatska je odigrala protiv Walesa 1-1 (1-0).

VELIKi KIKS /

Navijači sasuli paljbu po Vatrenima nakon šokantnog remija na Poljudu: 'Ne možemo bez Luke ni 30 sekundi'

Hrvatska je bila puno bolja, dominirala je te povela u 28. minuti kada je strijelac bio Andrej Kramarić. Vodila je Hrvatska sve do 93. minute kada je Poljud zašutio uslijedio izjednačujućeg pogotka Nathana Broadheada.

Hrvatska je tako kvalifikacije otvorila s razočaravajućim rezultatom, a mi smo pogledali što o tome kažu naši susjedi.

"Velšani šokirali Hrvate u trećoj minuti nadoknade", piše u naslovu Kurira. Telegraf u naslov stavlja "Muk na Poljudu! Velšani šokirali Hrvate u 93. minutu i odnijeli bod iz Splita.

"Wales pred sučev zvižduk došao do boda protiv Hrvatske", ističe Informer, dok Blic navodi: "Šok za Hrvate u 93. minuti! Velšani utišali Poljud u posljednjim trenucima meča".

"Ekipa Zlatka Dalića prokockala je tri boda", piše B92, a sportske.net da je "Walesov debitant rastužio Poljud"