NEKADAŠNJA ZVIJEZDA BLAUGRANE / Luis Suarez pojasnio što se stvarno događa u Barceloni i zašto tako loše igraju

Luis Suarez je nekadašnji napadač Barcelone, a danas zvijezda Atletico Madrida

30.9.2021.
18:10
AFP, PAU BARRENA

Barcelona je u posljednje vrijeme neprepoznatljiva momčad, a večeras su na gostovanju kod Benfice ponovo krahirali, i to pred očima cijelog svijeta.

Benfica je već u trećoj minuti imala vodstvo od 1:0. Darwin Nunez u nekoliko je solo-poteza izbacio pola Barcine obrane te pogodio kut Ter-Stegenovog gola za vodstvo Portugalaca. Da su neka druga vremena,

Barca bi se lako oporavila od tog udarca, no nije to, očito, više ona moćna europska momčad. Rafa Silva zabio im je u 69. minuti nakon konfuzije u njihovoj obrani, da bi deset minuta kasnije rutinsku, laganu pobjedu Benfice osigurao Darwin Nunez s bijele točke. Očajnu večer posrnulog katalonskog diva zaključio je Eric Garcia zaradivši isključenje u 87. minuti.

ŠPANJOLSKI NOVINAR OBJASNIO /

'Znate li zašto je Real još gori od Barce? Modrić vam je najbolji primjer...'

Kako je propala Barcelona

Što se zapravo događa u Barceloni i kako je moguće da je takva velika momčad u samo nekoliko godina pala na koljena. Upravo je o tome, između ostalog, pričao Luis Suarez, nekadašnji napadač Barcelone, a danas zvijezda Atletico Madrida.

"U Barceloni traje rat koji šteti igračima. Osobno bih preporučio Xaviju da pričeka. Ovo mu nije vrijeme da dolazi u klub. Neka bude pametan“, poručio je Suarez u svom intervjuu za Sport.

Podsjetimo, Suarez je iz Barcelone otišao nakon što je uspio nekako, uz pomoć svog odvjetnika, raskinuti ugovor s katalonskim klubom. Barcelona je za njega dobila malu odštetu, a Atletico, još uvijek, jednog od najboljih napadača svijeta.