BUGARI POVELI PA SE RASPALI / Luda završnica dvoboja u Dohi, evo kako su se Vatreni na krilima Modrića i Kramarića vratili iz ponora

Hrvatska s Bugarskom igra prijeteljsku utakmicu u sklopu priprema za Svjetsko prvenstvo

29.3.2022.
17:48

Hrvatska nogometna reprezentacija od 69. minute gubi od Bugarske u prijateljskoj utakmici u Dohi.

HRVATSKA - BUGARSKA 2-1 /

Vatreni preokretom do teške pobjede. Genijalni Kramarić spasio Hrvatsku poraza. Nije to bilo dobro, mučili smo se

Vatreni su dobro ušli u susret, no nisu uspjeli probiti čvrste Bugare, u provom poluvremenu nije bilo golova. U nastavku je Bugarske postajala sve opasnija te u 69. minuti stigla do vodstva.

Strijelac je bio Despodov koji je zabio nakon kontranapada.

No, vrlo brzo nakon toga Hrvatska je preokrenula.

Vatreni su izjednačili pogotkom Luke Modrića iz jedanaesterca u 76. minuti, a za 2:1 je pogodio Andrej Kramarić koji je "zavaljao" obranu Bugarske pa poentirao u 80. minuti.