'VIŠE SAM FRUSTIRAN NEGO VI' / Lovren nakon poraza: 'Toliko toga sam htio reći, ali najbolje je šutjeti za sada'

Lyon je potonuo na samo dno bez ijednog boda i s gol-razlikom 2-6

20.8.2023.
16:52

Novi posrtaj doživjela je momčad Lyona koja je u drugom kolu francuskog prvenstva pred svojima navijačima izgubila od Montpelliera s uvjerljivih 4-1 (2-0).

POTREBNO MU JE VRIJEME /

Lovro Majer nakon debija: 'Novi klub, nova zemlja... Razmišljam kako biti što bolji'

Dejan Lovren nije konkurirao za susret zbog ozljede, a poručio je: "Ne znam što bih rekao, osim hvala na podršci. Više sam frustriran nego vi, neke stvari jednostavno nisu onakve kakve bi trebale biti. Toliko toga sam htio reći, ali najbolje je šutjeti za sada", poručio je Lovren preko Instagrama.

Već u 20. minuti je domaći vratar Riou napravio kobnu pogrešku kod ispucavanja i dodao loptu suparničkom napadaču Aranaudu Nordinu koji takav dar nije propustio i donio je vodstvo gostima. Jordanac Mousa Al-Tamari sjurio se u 39. minuti prema golu Lyona, pritom je prošao i hrvatskog stopera Duju Ćaleta-Cara koji je bio zadnji čovjek domaće obrane, a onda hladnokrvno poslao loptu u mrežu za 2-0.

Isti je igrač u 66. minuti dobio sjajnu loptu od svog vratara Benjamina Lecomtea, krenuo u trk sa svoje polovice i završio akciju još jednim neobranjivim udarcem za 3-0. Nadu domaćima vratio je Alexandre Lacazette golom u 69. minuti, ali je 11 minuta poslije zbog udarca laktom dobio izravan crveni karton. Brojčanu prednost Montpellier je iskoristio u 89. minuti, kad je Akor Adams postavio konačnih 4-1.

Montpellier se ovom pobjedom privremeno popeo na vrh ljestvice s četiri boda, a Lyon je potonuo na samo dno bez ijednog boda i s gol-razlikom 2-6.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.