IMA SMISLA / Lokomotiva 'bocnula' HNL, Šibenik ih podržao: 'Što kažete na ovu ludu ideju..?'

Šibenik je u petak pobijedio Lokomotivu, a Dinamo Istru u prve dvije utakmice 3. kola HNL-a

30.7.2022.
8:37
Hrvoje Jelavic/PIXSELL

Nogometaši Šibenika i Dinama pobijedili su u petak u prve dvije utakmice 3. kola SuperSport HNL-a. Šibenčani su u utakmici koja je odigrana u ranijem terminu (od 19) svladali Lokomotivu 2:1, a Modri su nakon toga (od 21) pobijedili Istru 4:1.

DRAMA NA ŠUBIĆEVCU /

Šibenčani u 'ludoj' utakmici srušili Lokomotivu, gostima poništen gol za izjednačenje u devetoj minuti sudačke nadoknade

Nakon što su odigrane obje utakmice na Twitter profilu SuperSport Hrvatske nogometne lige objavljeni su rezultati obje utakmice, a na to su opasku imali administratori Twitter profila Lokomotive, koji su zamjerili HNL-u što ne objavljuje informacije dovoljno brzo.

"Što kažete na ludu ideju da nakon svake utakmice objavite tweet pa bi stali i strijelci? (Plus poanta tw je brz protok informacija, a s jednim tweetom nakon druge tekme po danu malo gubi smisao)", objavila je Lokomotiva na Twitteru.

Lokomotivi su ubrzo na taj Tweet odgovorili iz Šibenika i napisali: "Slažemo se s prijateljima iz Zagreba".