PREMIER LIGA / Liverpool na Boxing Day preuzeo vrh ljestvice rutinski izborenom pobjedom

Nogometaši Liverpoola barem privremeno su preuzeli vrh ljestvice engleskog prvenstva nakon što su u susretu 19. kola Premier lige na gostovanju pobijedili Burnley sa 2-0.

26.12.2023.
20:52

"Redsi" su poveli već u šestoj minuti golom Darwina Nuneza, a pobjedu je potvrdio Diogo Jota u 90. minuti.

DUGOGODIŠNJA TRADICIJA /

Znate li što je Boxing day i zašto se uvijek igra na Štefanje? Za sve je kriv smrznuti teren u Blackpoolu

Liverpool je još dva puta tresao suparničku mrežu, ali su golovi Codyja Gakpa u 29. minuti i Harveyja Elliotta u 55. minuti poništeni nakon asistencije VAR-a.

Momčad Jurgena Kloppa je ovom pobjedom skočila na vrh ljestvice sa 42 boda, dva više od Arsenala kojeg u četvrtak očekuje ogled protiv West Hama.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.