POVIJEST SE PONAVLJA? / Liverpool ih nije dobio na Anfieldu od sezone kada su uzeli naslov: Danas su napokon uspjeli

Pobjedu Liverpoolu donio je Salah u 65. minuti

31.3.2024.
17:11

Liverpool je u prvoj utakmici nedjeljnog programa 30. kola Premier lige pobijedio Brighton 2-1.

BEZ DLAKE NA JEZIKU /

Legenda oštro kritizirala igrača Uniteda: 'Pogledajte ga, on hoda, on se šeće'

Nije dobro krenulo za Redse jer su gosti poveli već u 2. minuti kada je zabio Welbeck. Domaćin je izjednačio u 27. minuti kada je zabio Diaz.

Pobjedu Liverpoolu donio je Salah u 65. minuti. Diaz je u 71. minuti još jednom zatresao mrežu, ali je pogodak poništen zbog zaleđa.

Bila je to prva pobjeda Redsa protiv Brightona na Anfieldu nakon više od četiri godine. Zanimljivo, i u toj sezoni završilo je 2-1 za domaćine koji se tada okrunili i naslovom prvaka Engleske, prvim nakon 30 godina čekanja.

Trenutno je Liverpool prvi sa 67 bodova, tri više od Arsenala te četiri više od Manchester Cityja. Baš njihovi prvi pratitelji igraju međusobno na Etihadu od 17.30 derbi kola.