'ODLAZIM S TUGOM...' / Livaković se oprostio od navijača: 'Nadam se da ćete razumjeti, sve što osjećam mogu sažeti u jednoj rečenici'

24.8.2023.
22:49
Goran Stanzl/PIXSELL

U svom debiju na klupi Dinama Sergej Jakirović ostvario je prvu pobjedu, a hrvatski prvak je protiv praške Sparte slavio s 3-1 (1-1) i tako si priskrbio dva gola prednosti za uzvratnu utakmicu doigravanja za plasman u grupnu fazu Europske lige.

DEBITIRAO POBJEDOM /

Jakirović otvorio dušu: 'Znam ja koja je istina, mene nitko nije pitao gdje sam bio 2015.'

Gosti su poveli u 39. minuti golom kapetana Ladislava Krejčija iz kaznenog udarca. U 44. minuti izjednačio je Dario Špikić na asistenciju Brune Petkovića. Pobjedu Dinamu donijeli su Dino Perić golom u 59. minuti i Luka Ivanušec koji je pogodio mrežu za konačnih 3-1 u 61. minuti.

Na poluvremenu utakmice Dinamo je pustio video na tribinama u kojem se od navijača oprostio Dominik Livaković koji je otišao u Fenerbahče.

"Dragi navijači, nakon sedam nevjerojatnih godina osjećam duboku zahvalnost što sam nosio Dinamov dres, bio vaš kapetan i branio boje Dinama. Odlazim s tugom, ali istovremeno sa zahvalnošću. Hvala vam što ste bili uz mene u svim trenucima. Nadam se da ćete razumjeti moju odluku i želju za novim izazovima, nadam se da će ovo biti ne zbogom, nego samo doviđenja. Za kraj, sve što osjećam mogu sažeti u samo jednoj rečenici - činiš me sretnim kad tužno je."

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.