'EMOTIVAN JE' / Livaković oduševio svog trenera, koji je poslao poruku kritičarima: 'To je on'

Vratar Vatrenih bio je na meti kritika nakon što je u četvrtak njegova momčad izgubila od Olympiacosa...

15.4.2024.
8:52

Hrvatski golman Dominik Livaković s tri je fenomenalne reakcije održao Fenerbahce u borbi za naslov prvaka Turske. Slavili su preokretom kod Karagumruka s 2:1.

NA GRBAVICI /

Sarajevski derbi: Tri isključenja u prvom poluvremenu, sudac častio kartonima kao da sutra ne postoji

Turski novinari i bivši nogometaši žestoko su kritizirali Livakovića nakon te utakmice. Legendarni Nihat Kahveci smatra da je Livaković trebao obraniti udarac Stefana Jovetića kod drugog gola. Ümit Özat, bivši turski reprezentativac, poručio je čelnicima Fenerbahčea da Livaković nije vrijedan osam milijuna eura te da nema razlike između njega i rezervnog golmana Irfana Cana.

Novinar Emre Bol iznenađen je što je Livaković prvi golman hrvatske reprezentacije, izjavivši da nije ispunio očekivanja. İlker Yağcıoğlu dodaje da bi neki turski golman, da je u sličnoj situaciji kao Livaković, vjerojatno bio zamijenjen već na poluvremenu, te poručuje Livakoviću da barem jednom obrani udarac.

"On je golman hrvatske reprezentacije. Emotivan je, na njega treba paziti. Mi se o njemu brinemo od početka sezone. Ovom izvedbom svima je pokazao kakav je golman. Nismo mogli reći da je na svojih 100 posto od početka sezone. Sad je. Ovo što ste vidjeli, to je Livaković", rekao je Fenerbahčeov trener Ismail Kartal.