NA GRBAVICI / Sarajevski derbi: Tri isključenja u prvom poluvremenu, sudac častio kartonima kao da sutra ne postoji

Sve što je vrijedno spomena dogodilo se u prvom poluvremenu

14.4.2024.
22:01
Pixsell

Nogometaši Željezničara i Sarajeva odigrali su 0-0 u sklopu 26. kola Premijer lige BiH. Susret su obilježila tri crvena kartona, a posebno je zanimljivo to što su sva tri isključenja dodijeljena u prvom poluvremenu 152. Sarajevskog derbija.

STRAVA I UŽAS /

Šok u Italiji: Igrač Rome kolabirao na utakmici, susret je prekinut

Bio je to šezdeseti neriješeni rezultat u okršaju klubova iz Sarajeva koji je u punom smislu te riječi bio ''rat na terenu''.

Izravni crveni karton u 20. minuti dobio je bivši igrač Osijeka Amer Hiroš, a u sudačkoj nadoknadi je pocrvenio i Cocalić. U tunelu je nakon odigranih 45 minuta pocrvenio i gostujući igrač Radović.

Osim tri crvena, glavni sudac utakmice podijelio je i 11 žutih kartona, a veći dio susreta protekao je u dominaciji Sarajeva koje ipak nije moglo do pogotka kojim bi slavili u najvećem BiH derbiju.

Željezničaru osvojeni bod puno znači obzirom na igrača manje kroz veći dio utakmice, ali i činjenicu da se grčevito bore za ostanak.