BRAVO DEČKI / Novi Vatreni nastavlja trpati za portugalskog prvaka, Livaković sjajno obranio gol Fenera

Nakon što je u subotu slavio Galatasaray, u nedjelju su pobjede u susretima 6. kola turskog prvenstva ostvarili i Fenerbahče, te Bešiktaš.

24.9.2023.
21:42

Hrvatski reprezentativni napadač Petar Musa bio je stijelac za Benficu u 3-1 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Portimonensea u susretu 6. kola portugalskog nogometnog prvenstva.

'DOK SVIRA RADIO...' /

Pogledajte pogodak kojim je Pašalić pokazao da je još uvijek važan za Atalantu

Musa je pogodio za 2-0 u 17. minuti susreta, a bio je to njegov treći prvenstveni gol ove sezone. Na poluvremenu je zamijenjen.

Benficu je u prednost doveo Bah u 5. minuti, u nastavku je Helio Varela smanjio na 2-1 u 56. minuti, četiri minute potom Rildo je propustio iskoristiti kazneni udarac za 2-2 da bi David Neres to kaznio i povisio na konačnih 3-1.

Fenerbahče je na gostovanju pobijedio Alanyaspor sa 1-0, a gol odluke zabio je Irfan Can Kahveci u 43. minuti.

Za Fener je branio Domagoj Livaković koji nije imao previše posla. Najbliže golu domaćin je bio u 40. minuti kada je pucao Richard, ali je Livaković odlično reagirao.