PRIZOR KOJI SU SVI HTJELI VIDJETI / Messi debitirao za PSG. Pogledajte umjesto koga je ušao i kako su na kraju prošli

29.8.2021.
23:04

Momčad Paris Saint-Germaina ostala je jedina sa stopostotnim učinkom u francuskom prvenstvu u nakon četvrtog kola u kojem su Parižani slavili sa 2-0 na gostovanju u Reimsu, a utakmica će ponajviše ostati upamćena po debitantskom nastupu Lionela Messija u dresu PSG-a.

Messi

Messi nije bio u početnoj postavi već ga je Mauricio Pochettino ubacio u 66. minuti umjesto Neymara.

Messi

U tom je trenutku pobjednik dvoboja već bio odlučen, jer je Kylian Mbappe postigao oba pogotka za uvjerljivu prednost Parižana. U 16. minuti Mbappe je pogodio glavom na ubačaj Angela Di Marije, a u 64. minuti je iskoristio precizno dodavanje Hakimija.

Messi se nije našao u prilici za postizanje svog premijernog pogotka u francuskom prvenstvu.