MALO JE NEDOSTAJALO DA MU AMPUTIRAJU NOGU, A DANAS OPET ZABIJA: / Evo kako trpa veliki Santi Cazorla

Neki su mislili da više nikad neće igrati, a on ponovno zabija kao u najboljim danima

2.11.2018.
11:29
Screenshot

Španjolski kup ponudio je brojna uzbuđenja, a jedna od najuzbudljivijh utakmica bila je ona Almerije i Villarreala koja je završila s čak šest pogodaka. Na toj utakmici ponovno je zablistao Santi Cazorla, nekadašnji nogometaš Arsenala.

Legendarni veznjak

Almeria je pred svojim je navijačima odigrala 3:3 s Villarrealom. Drugoligaš je došao u vodstvo golom Chema iz penala u 52. minuti, a izjednačio je Cazorla u 67. Autogolom Callejóna u 78. i golom Chukwueze pet minuta kasnije Villarreal uspijeva preokrenuti, ali domaći se vraćaju u završnici. Junak je Gassama koji je bio dvostruki strijelac - u 86. i 91. minuti.

Podsjetimo, Cazorla je nastupajući za Arsenal doživio tešku ozljedu gležnja koja je dovela do infekcija i umalo ga koštala gubitka noge. Bio je na devet operacija, ostao bez osam centimetara tetive u nozi, a u jednom trenutku liječnici su mu rekli da može biti sretan ako će ikada više moći hodati. Ali ovaj 34-godišnjak nije se predao i sad opet oduševljava na travnjacima.