BAŠ JE EPIC / Jeste li svjesni što je Brozović napravio u Ligi prvaka? Nitko se osim njega ne može time pohvaliti

Brozović je postigao prvi pogodak za Inter u pobjedi na gostovanju kod moldavskog Sheriffa

3.11.2021.
23:46
Instagram/Marcelo Brozović

Nogometaši talijanskog intera u 4. kolu lige prvaka su u drugom poluvremenu slomili Sheriff u gostima te golovima u nastavku slavili 3-1 u ogledu skupine D.

‘DAJTE IM NOVE UGOVORE’ /

Perišić i Brozović savšenom kombinacijom nakon koje je pao gol oduševili navijače Intera

Sve je krenulo pogotkom hrvatskog nogometaša Marcela Brozovića koji je u 54. minuti, lijepom varkom, prevario dvojicu suparničkih igrača i potom s 15 metara naciljao domaću mrežu. Bio je to prvi pogodak Brozovića za Inter ove sezone. Potom se Interu otvorilo, a nove golove za uvjerljivo slavlje su zabili Škriniar i Sanchez.

Rekorder

Brozović je odigrao svih 90 minuta i proglašen je najboljim igračem utakmice. To je treći put u posljednje četiri utakmice da je 'Broz' proglašen najboljim igračem utakmice u Ligi prvaka.

Također, Brozović je jedini nogometaš koji je tri puta proglašen igračem utakmice u ovoj sezoni.

U skupini D Real Madrid vodi s devet bodova. Inter ima sedam, Sheriff šest, a Šahtar samo jedan bod.

"Sada sami kontroliramo svoju sudbinu. Danas je bila bitna jedino pobjeda, igrali smo jako dobro, napadali i nismo dopuštali kontranapade”, izjavio je Brozović nakon utakmice za Sky Sport Itala.

Otkrio recept

Potom je otkrio "tajnu" za rušenje Sheriffa u 2. poluvremenu.

"Trener nam je rekao nekoliko stvari, trebao nam je brži protok lopte i onda ćemo 100 posto zabiti", otkrio je pa se za kraj osvrnuo na sljedeću utakmicu Intera, veliki derbi s Milanom koji je na rasporedu u nedjelju:

"Jedino što je sada važno je pobjeda. Želimo dati 100 posto od sebe za pobjedu."