‘DAJTE IM NOVE UGOVORE’ / Perišić i Brozović savšenom kombinacijom nakon koje je pao gol oduševili navijače Intera

Navijaču su na Interovom Twitteru napisali što misle o Hrvatima

3.11.2021.
23:14

Nogometaši Intera slavili su protiv Sheriffa na gostovanju u 4. kolu Lige pvaka s 3:1. Inter je u drugom poluvremenu slomio Sheriff u gostima te je golovima u nastavku slavio 3-1 u ogledu skupine D.

Sve je krenulo pogotkom hrvatskog nogometaša Marcela Brozovića koji je u 54. minuti, lijepom varkom, prevario dvojicu suparničkih igrača i potom s 15 metara naciljao domaću mrežu. Bio je to prvi pogodak Brozovića za Inter ove sezone.

ON JE GENIJE /

Marcelo Brozović majstorski zabio za vodstvo Intera, ovo se isplati pogledati nekoliko puta

Potom se Interu otvorilo, a nove golove za uvjerljivo slavlje su zabili Škriniar te Sanchez nakon kombinacije Hrvata. Brozović je odigrao svih 90 minuta, dok je Ivan Perišić za Inter igrao od 64. minute. Sheriff je Ligu prvaka otvorio s dvije pobjede, ali potom su uslijedile dvije kapitulacije i to oba puta od Intera. Protiv Intera njihov je jedini strijelac bio Traore.

Kombinaciju Vatrenih nakon koje je pao gol pogledajte ovdje.