JAKO EMOTIVNO / Legendarni napadač zabio dva gola pa se slomio zbog Hrvata: 'Proživljavam teške trenutke...'

5.12.2023.
13:37
Screenshot/DAZN

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić bio je asistent za prvi i posljednji pogodak Torina u 3-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Atalante u posljednjoj utakmici 14. kola.

VELIČANSTVENA PARTIJA /

Nikola Vlašić zaludio Talijane, odali mu veliko priznanje: 'Za to je zaslužan i još jedan Hrvat...'

Vlašić je u 22. minuti pravodobnu utrčao u kazneni prostor gostiju te zatim prizemnom loptom uposlio Zapatu koji je pogodio mrežu svoje bivše momčadi.

Na 2-0 povisio je Sanabria iz kaznenog udarca u 56. minuti, da bi u petoj minuti nadoknade Vlašić prošao po lijevoj strani i opet dodao Zapati koji je s ruba kaznenog prostora zabio još jedan gol.

Vlašić je odigrao čitav susret za Torino kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

Dvostruki strijelac Zapata bio je jako emotivan nakon utakmice u kojoj je zabio dva gola Atalanti, svom bivšem klubu u kojemu je ostavio jako dubok trag. U Torino je stigao prošlog ljeta, baš iz Atalante, i od tada do ove utakmice samo jednom tresao mrežu.

Pogotke nije slavio, ali je sve emocije ispustio tijekom intervjua za DAZN u kojemu je odao priznanje treneru Juriću.

"Ovime sam se odužio za ljubav koju mi je trener Ivan Jurić davao otkako sam stigao. I on i svi moji suigrači. Svi su me dočekali na najbolji mogući način. Proživljavam teške trenutke. Bilo mi je drago vidjeti svoje bivše suigrače i žao mi ih je, ali trebala nam je ova pobjeda", poručio je Zapata.

Intervju možete pogledati OVDJE.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj započeo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka