SAD JE SVE JASNO / Legendarni Englez se naklonio Nikoli Vlašiću, objasnio je i zašto se Vatreni tako dugo mučio u West Hamu

Vlašića su navijači proglasili najboljim igračem utakmce protiv Leedsa

10.1.2022.
23:10

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić (24) bio je u nedjelju u udarnoj momčadi West Hama koji je pobijedio Leeds na domaćem terenu 2-0.

MALO SU SE OKLIZNULI /

Kakva sramota za Arsenal. Topnike iz uglednog FA kupa izbacio drugoligaš i nagovijestio ulazak u lošu formu

Prvi pogodak u ovom dvoboju premierligaša postigao je Lanzini u 34. minuti i sve do sudačke nadoknade trajala je neizvjesnost koja je isparila golom Bowena u 93. minuti za 2-0 West Hama.

Vlašić je igrao do 88. minute te je imao veliki utjecaj u akciji kod prvog gola te su ga navijači "Čekićara" proglasili najboljim igračem utakmice.

Vlašića je nakon toga pohvalio i legendarni engleski vratar, bivši reprezentativac i član Leedsa Paul Robinson.