naklonio im se / Legendarni Brazilac zapljeskao Messiju i društvu na rušenju Hrvatske

Hrvatska će za treće mjesto igrati u subotu protiv poraženog iz drugog polufinala kojeg igraju Maroko i Francuska.

13.12.2022.
22:02

Hrvatska je u polufinalu Svjetskog prvenstva poražena od Argentine. Momčad predvođena Leom Messijem zasluženo je slavila protiv Hrvatske i plasirala se u finale Svjetskog prvenstva. Argentina je bila dominantna u oba poluvremena i prezentirala je sjajan nogomet. Hrvatska nije imala ideju i znanje parirati Argentini. Messi je načeo Hrvatsku iz penala, dok je Alvarez s dva gola srušio Hrvatske snove o ponavljanju uspjeha iz Rusije.

Messi je u 34. minuti realizirao penal kojeg je skrivio Dominik Livaković, a samo pet minuta kasnije bilo je 2:0. Fenomenalan kontra napad izveli su Argentinci koji je na kraju završen golom. Sve je majstorski uradio Alvarez koji je pretrčao skoro cijeli teren, a na kraju je akciju završio sam i postigao gol za 2:0.

Cijelu akciju pljeskom je ispratio i legendarni brazilski nogometaš Ronaldinho. Jedan od najboljih Brazilaca ikad i miljenik svih ljubitelja nogometa nije mogao ostati imun na akciju svojih inače velikih rivala.