LEGENDA SE OBRUŠILA NA VATRENOG: / 'Uvijek isti problemi. Pogriješio je kod oba gola, a jedan je od najiskusnijih'

Legendarni nogometaš Liverpoola Jamie Carragher (39) oštro je kritizirao hrvatskog reprezentativca Dejana Lovrena nakon neočekivanog domaćeg poraza Redsa od Crystal Palacea (1-2) u 34.

24.4.2017.
16:46

Domaćini su poveli fantastičnim pogotkom Philippea Coutinha iz slobodnog udarca u 24. minuti, ali na kraju ih je uništio njihov nekadašnji napadač Christian Benteke. On je najprije izjednačio u 42. minuti, a nakon kornera u 74. minuti zabio za pobjedu.

NOVI TEŽAK UDARAC ZA KLOPPA: /

Lovren kumovao senzacionalnom porazu Liverpoola

'Mora naučiti čitati situacije'

U oba je navrata vrlo slabo reagirao Lovren: kod prvog gola mu je pobjegao asistent Yohan Cabaye, a kod drugog je mirno gledao kako Benteke zabija pored njega.

"Što je pošlo po krivu? Mislim da su u pitanju isti problemi o kojima pričamo cijele sezone - stoperi i prekidi. Lovren je pogriješio kod oba gola, a trebao bi biti jedan od najiskusnijih u momčadi. Trebao bi naučiti čitati situacije, a u obje je situcije napravio pogreške", rekao je Carragher u komentaru za Sky Sports.

Liverpool je i dalje treći na ljestvici, ali ima samo dva boda više od Manchester Ciytja i tri od Manchester Uniteda, a oba spomenuta kluba su odigrala dvije utakmice manje.