Argentinski majstor Lionel Messi vratio se ove srijede na travnjake nakon gotovo dva mjeseca neigranja zbog ozljede.

9.1.2014.
9:05

Podsjetimo, godinama najbolji svjetski nogometaš ozlijedio se 10. studenoga prošle godine na utakmici protiv Betisa, no za navijače Barcelone je najvažnije da opet igra i zabija pogotke.

U prvom ogledu osmine finala španjolskog Kupa kralja Barcelona je na svom Camp Nou pobijedila Getafe 4:0, a Messi je majstorski, u 90. i 92. minuti, postigao dva pogotka za konačnu visoku pobjedu 4:0, koja već sada garantira proboj među osam najboljih.

Inače, Messi je u igru ušao u 64. minuti, a dotad je glavni čovjek na travnjaku bio Cesc Fabregas, koji je postigao uvodna dva pogotka za katalonsku momčad.

Racing Santander i Almeria su pak remizirali 1:1, s tim da su gosti posljednjih 10 minuta branili remi budući da su igrali s igračem manje.