BUNDESLIGA /

Kramarić nastavio trpati, ali iz Njemačke stigla i nova loša vijest za Dalića

Dinamov protivnik u Ligi prvaka, dortmundska Borussia je odigrala 0-0 kod Werdera u Bremenu

31.8.2024.
17:28

U ponedjeljak se u Zagrebu uoči novog izdanja Lige nacija okuplja hrvatska nogometna reprezentacija. Za izbornika Zlatka Dalića u subotu su iz Bundeslige stigle dobre, ali i loše vijesti.

PREMIER LIGA /

Arsenal prvi put ispustio bodove u sezoni, no svi pričaju o crvenom kartonu Riceu

Dobra vijest je svakako odlična forma Andreja Kramarića koji je u porazu Hoffenheima kod Eintrachta 3-1 u drugom kolu Bundeslige zabio već četvrti gol sezone. Hrvatski napadač pogodio je u 54. minuti nakon što su prethodno Ekitike i Larsson zabijali za domaćina, dok je konačnih 3-1 postavio Marmoush.

Kramarić je odigrao cijeli dvoboj, dok je kod domaćina priliku do 65. minute dobio Igor Matanović.

Loša vijest za izbornika je ozljeda Lovra Majera u pobjedi Wolfsburga 2-0 kod Holstein Kiela. Hrvatski reprezentativac morao napustiti teren u završnici prvog dijela nakon prekršaja koji je nad njim napravio Magnus Knudsen.

Za pobjedu Vukova zabili su Arnold i Bornauw.

U preostalim utakmica koje su se igrale u isto vrijeme Stuttgart je kao domaćin remizirao 3-3 protiv Mainza, Borussia Mönchengladbach kao gost je slavila 2-0 kod Bochuma, dok je Dinamov protivnik u Ligi prvaka, dortmundska Borussia odigrala 0-0 kod Werdera u Bremenu.