BRAVO! / Kapa do poda, Niko: Kovačeva ekipa iz njemačkog Kupa izbacila branitelja naslova

Kovač je do sada dva puta slavio u njemačkom Kupu, 2018. na klupi Eintrachta, te 2019. s Bayernom

31.10.2023.
20:21

Njemački bundesligaš Wolfsburg, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, plasirao se u osminu finala nacionalnog Kupa nakon što je na domaćem terenu pobijedio branitelja naslova RB Leipzig sa 1-0.

DUGO JE OVO ČEKAO /

Kalinić se vratio i nakon prve utakmice govorio o velikom udarcu za Hajduk: 'Dugo sam se spremao za ovaj dan...'

FNC 13 ove subote, 4. studenog, stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo od 20.00 u prijenosu UŽIVO

Iz mjeseca u mjesec Voyo donosi jedinstveno borilačko iskustvo

Pogodak odluke zabio je u 14. minuti češki veznjak Vaclav Černy na asistenciju Portugalca Tiaga Tomasa.

RB Leipzig je od 56. minute igrao s igračem manje nakon što je zbog drugog žutog isključen Danac Yussuf Poulsen.

Za Kovačev sastav je od 81. minute igrao hrvatski reprezentativac Lovro Majer.

Podsjetimo, bivši hrvatski izbornik je do sada dva puta slavio u njemačkom Kupu, 2018. na klupi Eintrachta, te 2019. s Bayernom.

U osminu finala se plasirao i Stuttgart pobjedom 1-0 protiv Union Berlina. Pobjedu domaćinu donio je Deniz Undav u posljednjim trenucima prvog poluvremena. Josip Juranović nije bio dostupan za goste zbog ozljede.

Dalje ide i četvrtoligaš Homburg koji je pobijedio drugoligaša Greuther Furth sa 2-1.

Fabian Eisele (32) i Phil Harres (83) zabili su za domaći sastav, dok je za goste strijelac bio Branimir Hrgota (52).