KVALIFIKACIJE ZA LIGU PRVAKA / Kovačev Monaco uvjerljivo svladao Spartu, utakmicu obilježio incident. Borna Barišić i Rangersi šokirani u Švedskoj

Za Rangerse je cijelu utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Borna Baršić

3.8.2021.
22:21

Nogometaši Monaca i švedskom Malmoa napravili su veliki korak prema plasmanu u Ligu prvaka. U trećem pretkolu u prvoj utakmici Monaco je svladao Spartu Prag u gostima s 2:0, dok je Malmo svladao favorizirani Rangers s 2:1 kod kuće.

Za Rangerse je cijelu utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Borna Baršić, dok je kod Malmoa do 88. minute igrao Antionio Čolak. Malmo je oba gola zabio u drugom poluvremenu, a strijelci su bili Soren Riks u 47. minuti, a dvije minute kasnije povisio je Veljko Birmančević. Rangersi su smanjili tek u petoj minuti sudačke nadoknade, a zato je Steven Davis.

RASISTIČKI SKANDAL U LIGI PRVAKA /

Zloglasni navijači ponižavali igrača Monaca. Niko Kovač odmah je digao pobunu, a evo što je napravio sudac

Monaco je uvjerljivo slavio s 2:0 na gostovanju u Pragu, a golove su zabili Aurelien Tchouameni u 37. minuti i Kevin Volland u 59. minuti utakmice. Nažalost, susret je obilježio i ružan incident. Navijači Sparte rasistički su napali Tchouamenija nakon što je zabio gol. Kovač je brzi reagirao i napravio je pobunu zajedno sa svojim igračima, ali sudac je samo upozorio navijače bez da je susret bio prekinut.

Uzvratne utakmice igraju se za sedam dana.