KOVAČ PREGAZIO AUTSAJDERA I S PET KOMADA IZBORIO FINALE: / Za trofej kupa njegov Monaco igrat će s najmoćnijim protivnikom

Kovač će za šest dana imati priliku osvojiti svoj prvi trofej s Monacom

13.5.2021.
23:32

Hrvatski trener, Niko Kovač, prošao je sa svojim Monacom u finale kupa Francuske svladavši u polufinalu autsajdera, četvrtoligaša, Rumilly Vallieresa s čak 5:1.

Rumilly na početku sjajno otvorio golom Peugeta u 20. minuti, ali samo pet minuta kasnije započeo je njihov kraj. Bozon je zabio prvi a onda i Tchouameni pa je Monaco na poluvremenu imao preokret.

NIKO KOVAC (ENTRAINEUR MONACO) - Monaco bat l'équipe de Reims (1-0) lors du match de Ligue 1 Uber Eats, le 9 mai 2021 ŕ Reims. © Philippe Lecoeur / Panoramic / Bestimage Reims vs Monaco - League 1. Reims. May 9, 2021.,Image: 610143280, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia

Već u 55. minuti Ben Yedder zabija za 3:1, a do kraja su još Fabregas i Golovin povisili na konačnih 5:1.

Kovač će za šest dana imati priliku osvojiti svoj prvi trofej s Monacom, a u finalu Kupa čeka ga najmoćniji protivnik PSG-a.