INTERVENIRALA POLICIJA /

Kosovo deklasirao Cipar: Utakmica prekinuta zbog kontroverzne poruke

Sudac je nakon obješenog transparenta zaustavio igru, a policija je intervenirala i uklonila natpis

9.9.2024.
21:52
profimedia

Nogometaši Kosova pobijedili su večeras u gostima Cipar s čak 4-0, u drugom kolu skupine 2, C divizije Lige nacija.

EKSKLUZIVNO ZA RTL /

Nikola Jurčević secirao 'novu' Hrvatsku i posebno izdvojio jednog igrača: 'On je gladan gola'

Strijelci za Kosovo bili su Vedat Muriqi iz jedanaesterca u devetom i 21. minuti, Albion Rrahmani. 48. i Lumabradh Dellova u 55. minuti. Kosovo je u prvom kolu na domaćem terenu poraženo od Rumunjske, dok je Cipar u gostima svladao Litvu. U sljedećem kolu Kosovo dočekuje Litvu, dok Cipar dočekuje Rumunjsku.

Međutim, utakmica je u jednom trenutku nakratko prekinuta zbog transparenta "Kosovo je Srbija". Sudac je nakon obješenog transparenta zaustavio igru, a policija je intervenirala i uklonila natpis.