KOMEDIJA NA BUNDESLIGAŠKOJ UTAKMICI: / Ovakva se scena viđa samo kad djeca igraju na livadi

Uzalud su svi zajedno razgrtali snijeg u Kölnu, bijele točke jednostavno nije bilo nigdje.

11.12.2017.
10:15
Screenshot

Prilično komičnoj situaciji svjedočili su gledatelji na utakmici 15. kola Bundeslige između nogometaša Kölna i Freiburga. Dvoboj je odigran u snježnim uvjetima što je u konačnici dovelo do scene kakva se rijetko može vidjeti u jednoj od najjačih svjetskih liga.

KÖLN NE MOŽE POBIJEDITI NITI KAD VODI 3-0: /

Novi, zaista nevjerojatni poraz posljednjeplasirane momčadi Bundeslige

Brojanje koraka

Köln je poveo u osmoj minuti pogotkom Lukasa Klüntera, a samo sedam minuta kasnije domaćin je izborio i jedanaesterac. Loptu je uzeo francuski napadač Sehrou Guirassy, ali odjednom se našao u problemu. Na snijegom prekrivenom travnjaku jednostavno nije uspio pronaći bijelu točku.

U priču se uključio i sudac Robert Kampka, ali ni on nije bio uspješan u pronalasku mjesta s kojeg je trebalo izvesti jedanaesterac. Uzalud su svi zajedno razgrtali snijeg, točke jednostavno nije bilo nigdje. I onda se sudac odlučio riješiti problem na način na koji ga rješavaju djeca na livadi. Otišao je do gol-crte, izbrojao korake i pokazao Guirassyju gdje da stavi loptu.

Guirassy je na koncu ove sage bio precizan i Köln je poveo s 2-0. Uskoro je bilo i 3-0, ali domaćima čak ni to nije bilo dovoljno jer je Freiburg do kraja zabio četiri gola i pobijedio s 4-3, ostavivši Köln bez ijedne pobjede i nakon 15 kola.