KARIM BENZEMA NAKLONIO SE HRVATSKOM MAESTRU: / Francuski napadač s jednom riječju rekao što misli o Modriću

Hrvatski veznjak odigrao je još jednu maestralnu utakmicu

14.7.2020.
9:07

U posljednjem susretu 36. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na gostovanju pobijedio Granadu s 2-1 i dva kola prije kraja prvenstva ima četiri boda više od Barcelone.

DA, BAŠ JE ZA RUBRIKU VJEROVALI ILI NE: /

'Pa on se igra sa svima u ligi. Za manje od godinu dana mu ističe ugovor i to je ono što straši'

Kraljevski klub će tako za tri dana u Madridu imati priliku pobjedom protiv Villarreala osigurati 34. naslov španjolskog prvaka. Real je protiv Granade odigrao odlično prvo i vrlo slabo drugo poluvrijeme, no i to je bilo dovoljno za tri boda. Gosti su poveli u 10. minuti golom Ferlanda Mendyja nakon akcije u kojoj je sudjelovao i LukaModrić. Samo šest minuta kasnije već je bilo 2-0. Modrić je uposlio Karima Benzemu koji je s krila ušao u kazneni prostor i sjajno pogodio. Francuski napadač je imao priliku i u 42. minuti, ali je Rui Silva fantastično obranio.

Svi ga hvale

Bilo je to praktički sve od Reala. Granada je u 50. minuti smanjila preko Darwina Machisa i potom do kraja susreta pokušavala izjednačiti. Najbliže golu bila je u samoj završnici kada su u istom napadu Cortez i Azeez opasno zaprijetili. Kod prvog udarca istaknuo se sjajnom obranom Courtois, a kod drugog pokušaja Ramos je skinuo loptu s gol crte.

Nakon ove utakmice nižu se komentari na predstavu kapetana Vatrenih.

Španjolski mediji nahvalili su ga i poručili Realu što čekaju s novim ugovorom. O tome više možete pročitati . Također, Modrić je zaradio i ovacije navijača na društvenim mrežama. O tome više .

Oglasio se on, inače, na Instagramu.

“Još dvije utakmice", napisao je, a u komentarima mu se javio suigrač, Karim Benzema. Francuz je jednom riječju rekao što misli o Hrvatu.