STAO U OBRANU / Kapetan Reala zagrmio zbog Modrića: 'Ako ćemo ga otpisivati zbog jeedne utakmice...'

Real je slavio kod najvećeg konkurenta u skupini, Napolija, i napravio veliki korak ka nokaut fazi.

4.10.2023.
9:22

Nogometaši Real Madrida slavili su s 3-2 kod Napolija u 2.kolu Lige prvaka, dok su poraze upisali Manchester United i Arsenal.

ZALUDIO JE SVE /

Došao je kao 'zamjena za Modrića', a sada je najbolji igrač na svijetu

Real je slavio kod najvećeg konkurenta u skupini Napolija i napravio veliki korak ka nokaut fazi. Talijanski prvak je poveo golom Norvežanina Lea Ostgarda nakon greške vratara Kepe, a Real je preokrenuo u prvom dijelu pogocima Viniciusa i BelinghamaZielinski je iz penala izjednačio u 54. minuti, a pobjedu je Kraljevskom klubu donio Federico Valverde bombom u 78. minuti.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo

Luka Modrić je ušao u igru u 64. minuti, a o njegovoj igri je pričao kapetan Nacho: "Ako ćemo sumnjati ili otpisati Modrića nakon jedne utakmice, onda smo ludi. On je jako važan igrač za nas."

Kapetan Real Madrida Nacho Fernandez u posljednjem je ligaškom dvoboju protiv Girone zbog iznimno grubog prekršaja na Portuu dobio izravan crveni karton. Španjolski branič ne može konkurirati u iduće tri utakmice Kraljevskog kluba, a morat će i platiti 600 eura, dok će klub morati izdvojiti 1050 eura:

"Ovo su mi teški dani, nisam ni ubojica ni kriminalac, samo mi je važno da je igrač Girone dobro."

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo