ZALUDIO JE SVE / Došao je kao 'zamjena za Modrića', a sada je najbolji igrač na svijetu

Nogometaši Real Madrida slavili su s 3-2 kod Napolija u 2.kolu Lige prvaka, a još jednom je briljirao Jude Bellingham

4.10.2023.
9:12

Nogometaši Real Madrida slavili su s 3-2 kod Napolija u 2.kolu Lige prvaka, a još jednom je briljirao Jude Bellingham, Englez koji je ljetos postao najskuplji igrač u povijesti Kraljevskog kluba.

GOSPODARIO TERENOM /

Modrić još jednom oduševio: 'Gospodar', 'Najbolji', 'Maestro'

Veznjak Reala je protiv Napolija upisao gol i asistenciju te je sasvim zasluženo proglašen i za igrača utakmice.

Napoli je poveo golom Norvežanina Lea Ostgarda nakon greške Kepe Arrizabalage u 19. minuti, a Real je prvo izjednačio u 27. preko Viniciusa Juniora, koji je zabio na asistenciju Bellinghama, da bi sam Englez u 34. minuti nakon nevjerojatnog solo prodora zabio za vodstvo Reala.

Piotr Zielinski je u 54. minuti poravnao rezultat nakon kontroverzno dosuđenog jedanaesterca, a pobjedu je Kraljevskom klubu donio Federico Valverde bombom u 78. minuti.

Luka Modrić je ušao u igru u 64. minuti.

Bellinghamu je ovo bio osmi gol u devet utakmica, a španjolski AS ga već uspoređuje s nekim najvećim nogometnim legendama.

"Englez ima sve u sebi. Zabio je gol poput Maradone, uzeo je loptu na sredini terena pa izigrao protivničku obranu. Ima utjecaj na terenu poput Di Stefana i kreće se kao Zidane. On je najveća zvijezda ove sezone i možda najbolji nogometaš današnjice".

Podsjetimo, Real je čudesnog 20-godišnjaka doveo ovo ljeto iz Borussije Dortmund za 103 milijuna eura.