KAOS U CRNOJ GORI: / Na kraju utakmice sudac podijelio tri crvena, sve je trajalo samo nekoliko sekundi

Inače, Crna Gora je upisala svoj prvi poraz u Ligi nacija, Lukasemburg ih je ovom utakmicom pretekao na ljestvici

13.10.2020.
23:22

Utakmica Crne Gore i Luksemburga u Ligi nacija završila je pobjedom Luksemburžana 2:1, no susret su, nažalost, obilježile nemile scene na samom kraju.

Zašle su momčadi već duboko u sudačku nadoknadu kad su crnogorski igrač Marko Janković i njegov protivnik Olivier Thill nakon duela pali na travnjak. Thill je još naknadno Jankovića udario u glavu i obojica su ostali ležati.

PREPOROĐENI DINAMOV GOLGETER IMAO VEČER IZ SNOVA: /

Pomor favorita u Ligi nacija, Švicarci za malo skinuli Nijemce, Furija izgubila

Kao što to obično biva, uslijedilo je naguravanje, a onda i pridizanje dvojice aktera ovog sukoba. Sudac Stegemann Jankovića i Thilla "nagradio" je izravnim crvenim kartonima, dok je drugi žuti dobio i Marko Simić koji je sudjelovao u naguravanju. Simić nije znao zbog čega je kažnjen.

Inače, Crna Gora je upisala svoj prvi poraz u Ligi nacija, Lukasemburg ih je ovom utakmicom pretekao na ljestvici. Crnogorci su poveli golom Ivanovića u 34. minuti, no gosti su se vratili preko Muratovića u 43. minuti, da bi im pobjedu u 86. minuti osigurao Sinani.