KALINIĆ RAZOČARAO U DVOBOJU S ATHLETICOM: / Pogledajte kako je odmah po ulasku zakuhao gol i dobio žuti karton

Luda utakmica otišla je na stranu domaćina usprkos tome što su dva puta gubili

10.11.2018.
23:23

U 12. kolu Primere Atletico Madrid svladao je u subotu na svom Metropolitanu Athletic Bilbao sa 3-2, iako su gosti dva puta vodili, 1-0 i 2-1, golovima Iñakija Williamsa (36, 64). Pobjedu Atletico Madridu donio je stoper Diego Godín u sudačkoj nadoknadi (90+1). Osim njega, za Atletico su još zabili Thomas (61) i Rodri (80).

Kalinić se nije proslavio

Hrvatski napadač Nikola Kalinić je za Atletico igrao od 62. minute i nije se baš proslavio. Naime, hrvatski napadač odmah po ulasku izgubio je loptu na sredini terena i zakuhao kontru iz koje je pao pogodak i samo minutu kasnije odmah dobio žuti karton zbog toga što je nakon pada od suca utakmice tražio prekršaj. Spomenutu situaciju možete pogledati nakon pete minute videa.

Hrvatski napadač nije se baš naigrao od dolaska u Madrid, a prema ono što prikazuje u minutama koje provede na terenu čini se da ni neće. Simeone je bio vidno nezadovoljan njegovom igrom i pitanje je koliko dugo će mu davati priliku.