debi iz noćne more / Kalinić prvi put stao između vratnica Aston Ville i tri puta vadio loptu iz mreže

Aston Villa za koju je danas konačno nastupio Lovre Kalinić nije se proslavila protiv Swanseaja

5.1.2019.
18:43
Igor Kralj/PIXSELL

Još 10 susreta trećeg kola FA kupa je odigrano u popodnevnim satima, a niti u ovom bloku nije bilo većih iznenađenja. Chelsea i Everton su rutinski prošli dalje, dok je Aston Villa teško poražena na svom terenu od Swansea.

Chelsea je poput većine premierligaša izašao u kombiniranom sastavu. U odnosu na Nottingham, domaći su bili bolji, no u 30. minuti Cesc Fabregas promašuje jedanaesterac i propušta dovesti Chelsea u vodstvo. Ipak, u drugom dijelu Alvaro Morata rješava pitanje pobjednika. U 49. i 59. minuti Španjolac je poentirao i donio svojoj momčadi mirnu završnicu.

Aston Villa za koju je danas konačno nastupio Lovre Kalinić nije se proslavila protiv Swanseaja. Gosti su bili uvjerljivi, slavili s 3:0, a mora se priznati kako niti hrvatski reprezentativni vratar nije briljirao.