DOK SVIRA RADIO, PAŠALIĆ MARIO / Kako dečko trpa. Super Mario, Bog te podario! Hrvatska ima igrača koji je nezaustavljiv

Mario Pašalić opet zabio, četvrti u nizu

8.5.2022.
15:53

U susretu 36. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na nedjeljnom gostovanju pobijedila Speziju sa 3-1, a posljednji pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić. OVDJE pogledajte njegov gol kao na igrici, lagan poput pera, iz okreta poput pravog majstora...

Tek u 73. zabili za 2-1, Spezija čvrsta

Gosti su poveli u 16. minuti golom Luisa Muriela, a nakon pola sata igre izjednačio je Daniele Verde.

Spezija se čvrsto branila sve do 73. minute kada je Berat Djimsiti na asistenciju Meriha Demirala doveo momčad iz Bergama u novo vodstvo. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Pašalić u 87. minuti na Murielovu asistenciju.

PREKRASNO /

Mario Pašalić golčinom poveo Atalantu prema pobjedi, pogledajte majstorski potez Vatrenog

PREKRASNO /

Bio je to Pašalićev 13. pogodak ove sezone, četvrti uzastopni. Za domaći sastav je Martin Erlić igrao cijeli susret, baš kao i Pašalić za goste.

Mario Pašalić zabio 4 gol u nizu.

Atalanta sad 7.

Atalanta je ovom pobjedom napredovala na sedmo mjesto sa 59 bodova i ostala je u igri za plasman u Europsku ili Konferencijsku ligu.

Roma na šestom mjestu također ima 59 bodova, dok Lazio stepenicu više ima 62 boda. Prve četiri pozicije drže Inter (78), Milan (77), Napoli (73) i Juventus (69). Spezija je ostala na 16. mjestu sa 33 boda, pet više od zone spasa.