KAKAV ŠOK ZA NIKU KOVAČA I BAYERN NA ALLIANZ ARENI! / Ostali bez pobjede u 89. minuti, Borussija slavi

Allianz Arenu ohladio Holer

3.11.2018.
17:25

Kakav šok za Bayern Munchen i Niku Kovača u subotu poslijepodne, u sklopu 10. kola Bundeslige. Njemački prvak je vodio protiv Freiburga golom Gnabryja od 80. minute te se činilo kako će vezati treću pobjedu što bi u svlačionici bavarskog giganta djelovalo na popravljanje atmosfere i neke, ajmo to reći, pozitive nakon niza loših rezultata.

KOVAČ U PROBLEMIMA: Opet je morao držati lekcije zvijezdama, nije mu jasno kako se to događa. A već dogodilo se opet!

Međutim, u 89. minuti Allianz Arenu je ohladio Holer i učinio uslugu vodećoj Borussiji Dortmund. Bayern je ostao drugi s 20 bodova, četiri boda manje od vodeće Borussije Dortmund, koja je ostala vrhu svladavši u gostima Wolfsburg s 1-0, a pobjednički gol zabio je Reus u 28. minuti. Josip Brekalo je kod domaćih zamijenjen u 81. minuti.

Hoffenheim je u gostima s čak 4-1 nadigrao Bayer Leverkusen uz dva gola Brazilca Joelintona. Tin Jedvaj je odigrao cijelu utakmicu za Bayer, dok Andrej Kramarić nije bio u sastavu gostiju. U ostalim susretima Augsburg i Nuernberg su odigrali 2-2, dok je Schalke kod kuće slavio protiv Hannovera s 3-1.