POJAVILA SE SNIMKA / Dirljivi prizori iz tunela. Modrić, Ancelotti i ekipa nisu mogli prestati grliti jednog čovjeka

Real je u posljednjoj utakmici pobijedio na svom terenu Sevillu s 3:1

24.10.2022.
13:03

U dvoboju 11. kola Primere Real je na Bernabeu slavio protiv Seville s 3-1, a prvi pogodak na utakmici upisao je Luka Modrić u 6. minuti.

JAVIO SE I REAL SLUŽBENO /

Ovog smo se svi pribojavali, Dalić vjerojatno najviše. Modrić ispao iz momčadi zbog ozljede, otkriveno je i koliko je ozbiljno

Vinicius Junior je probio lijevu stranu i pronašao je na suprotnoj strani samog Modrića, koji postiže 34. gol u dresu Reala, a svoj četvrti ove sezone.

Erik Lamela je izjednačio u 54. minuti, ali je Real našao snage za pobjedu i slavio preko Lucasa Vazqueza (79 i Fede Valverdea (81). Modrić je izašao u 77. minuti, a minutu ranije teren je napustio i Ivan Rakitić kod Seville.

Utakmicu u sastavu Seille je započeo i bivši igrač Reala Isco, koji je u Andaluziju stigao ovoga ljeta, a sada se pojavila snimka iz tunela prije susreta na kojoj se vidi kako ga bivši suigrači, među kojima je i naš Luka Modrić, te trener Carlo Ancelotti srdačno pozdravljaju i grle se s njim.

OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.

Isco je bio član Reala od 2013. do 2022. i s Kraljevskim klubom osvojio mnoštvo trofeja, među kojima i pet naslova u Ligi prvaka.