KONAČNA ODLUKA / Juventus ipak ostaje bez lige prvaka? Stigla im nova kazna nakon koje su pali na sedmo mjesto Serie A

Juve je pao na sedmo mjesto sa 59 bodova, pet bodova manje od četvrte pozicije koja vodi u Ligu prvaka

22.5.2023.
20:56

Svega nekoliko sati prije početka susreta 36. kola talijanskog nogometnog prvenstva Empoli - Juventus, torinska Stara dama je kažnjena oduzimanje 10 bodova.

NOVO PRIZNANJE /

Finale Lige prvaka sudit će sudac kojeg smo jako dobro imali prilike upoznati na SP-u u Kataru

Talijanskom velikanu je prvotno oduzeto 15 bodova zbog financijskih malverzacija. Nakon što se klub žalio bodovi su mu vraćeni do okončanja novog postupka. Sada je stigla i konačna odluka. Žalbeni sud Talijanskog nogometnog saveza kaznio je Juve oduzimanjem 10 bodova što komplicira njegove izglede za nastup u Ligi prvaka.

Nakon nove kazne Juve je pao na sedmo mjesto sa 59 bodova, pet bodova manje od četvrte pozicije koja vodi u Ligu prvaka, no večeras ga očekuje gotovanje kod Empolija i prilika za smanjenje minusa.

U prvom večerašnjem susretu Roma i Salernitana su na Olimpicu odigrali 2-2. Gosti su vodili 1-0 i 2-1, ali je Roma oba puta izjednačila.

Salernitanu je u vodstvo doveo Antonio Candreva u 12. minuti, izjednačio je Stephan El Shaarawy u 47. minuti, da bi Boulaye Dia u 54. minuti doveo goste u novu prednost. Konačnih 2-2 postavio je Nemanja Matić u 83. minuti. Domagoj Bradarić je odigrao cijeli susret za goste koji se nalaz na 15. mjestu sa 39 bodova. Roma je sada šesta sa 60 bodova.

U nedjelju 28. svibnja od 20 sati ekskluzivno na PLAY Premiumu gledajte najveći FNC-ov event do sada koji će se održati Areni Zagreb! Ivan Erslan, Satoshi Ishii, Filip 'Nitro' Pejić, Ivica 'The Terror' Trušček i Marko 'Skull Crusher' Bojković samo su dio onoga što Vas očekuje!