JUVENTUSOVA ZVIJEZDA 'POLUDJELA' ZBOG PIRLA: / Trener ga zamijenio nakon 19 minuta, on jasno pokazao što misli o tome

U 18. minuti utakmice s Fiorentinom Juventus je ostao s igračem manje, crveni karton zbog grubog prekršaja dobio je Cuardado

23.12.2020.
9:02

Nogometaši Fiorentine u utorak navečer kreirali su senzaciju pobijedivši u susretu 14. kola Serie A na gostovanju Juventus sa 3-0 nanijevši prvi poraz ove sezone talijanskom prvaku.

JUVENTUS DOŽIVIO NEZAPAMĆENI DEBAKL: /

Fiorentina usred Torina ponizila talijanskog prvaka, pogledajte golove koji su Ronalda bacili u očaj

Uz to što je ovo bio Staroj dami prvi ovoseonski poraz, bio je i prvi na njihovom novom stadionu Allianz Areni s tri gola razlike.

Isključenje u 18. minuti

Također, to je to bila prva pobjeda "Viola" u posljednjih sedam utakmica i prva ligaška pobjeda u Torinu nakon ožujka 2008.

Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 18. minuti kada je Juve ostao s igračem manje nakon isključenja Juana Cuardado zbog oštrog prekršaja.

Promjena postave

Trener Juvea Andrea Pirlo nakon tog crvenog kartona odmah je napravio jednu promjenu u svojoj momčadi. U 19. minuti utakmice je s terena je povukao velškog veznjaka Aarona Ramseya i umjesto njega uveo braniča Danila.

Ramsey tu odluku svojeg trenera nije dobro prihvatio, teren je napustio vidno ljut i na putu do klupe nogom šutnuo bočicu vode.