U KRIZI SU / Juventus opet kiksao, sada su ga zaustavili Badelj i društvo

Juve je ostao i bez svog najboljeg strijelca Dušana Vlahovića koji je isključen u sudačkoj nadoknadi nakon druge opomene zbog prigovora.

17.3.2024.
15:40

U utakmici 29. kola talijanskog prvenstva u nedjelju Juventus i Genoa su u Torinu odigrali bez pogodaka 0-0.

RASTANAK /

Ante Erceg napušta Istru, svoju zadnju utakmicu s klubom već je odigrao

RASTANAK /

Imao je Juventus prilika, ali neuspješnih. Samuel Iling-Junior i Moise Kean pogodili su stativu u 67. i 90. minuti, ali Juve je vrlo lako mogao izgubiti ovu utakmicu da nije bilo obrane Wojciecha Szczesnyja u prvom poluvremenu ispred Mattije Banija.

Osim toga, Juve je ostao bez svog najboljeg strijelca Dušana Vlahovića koji je isključen u sudačkoj nadoknadi nakon druge opomene zbog protesta.

Hrvatski nogometaš Milan Badelj je igrao do 85. minute za Genovu.

Juventus ostaje na trećem mjestu, izjednačen po bodovima s Milanom (59), sa 16 bodova zaostatka za prvoplasiranim Interom (75 bodova).Genova je 12. s 34 boda.