Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
STIGAO NA MALA VRATA /

Juventus doveo mladog i talentiranog Hrvata za kojeg većina nije niti čula. Evo zašto im je zanimljiv

Prošle je sezone zabio šest golova u kadetskom prvenstvu Hrvatske

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Mladi hrvatski nogometaš Ivano Srdoč, prešao je iz omladinske škole Rijeke u - Juventus! Riječ je o napadaču rođenom 2005. godine koji je igrao za kadete Rijeke, a za njega se pročulo kada je prošle sezone u finalu kadetskog kupa zabio dva gola Dinamu i donio Rijeci trofej.

Juventus je uz Srdoča doveo i Kenana Yildiza i to iz redova Bayerna, nakon što je ovaj odbio produljiti ugovor s minhenskim klubom.

Za sada nije poznato hoće li Rijeka na njemu zaraditi i koliko, ali kuloarima kruži priča kako bi kroz neke bonuse mogli dobiti oko milijun eura. Srdoč je potpisao na tri godine, a Talijani su naveli kako je, zanimljivo, mladi ofenzivac zapravo navijač Milana.

Prošle je sezone zabio šest golova u kadetskom prvenstvu Hrvatske, a u Juventusu će se priključiti mladoj momčadi koju vodi legendarni Paolo Montero.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike