URNEBESNO / Pogodak hrvatskog reprezentativca izmamio psovku na Twitteru bundesligaša

Juranovićev spektakularan pogodak za vodstvo izazvao erupciju oduševljenja, ali i šaljivu proslavu na Twitter računu Union Berlina

17.4.2023.
11:31
profimedia

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Juranović postigao je sjajan pogodak u 1-1 (1-0) remiju Uniona iz Berlina protiv Bochuma u susretu 28. kola njemačkog prvenstva.

BELJO I SOSA SUDJELOVALI /

Kramarić golčinom oduzeo Bayernu važne bodove: Mrtva trka za naslov se nastavlja, Gvardiol slavio

Juranović je u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena iz slobodnog udarca sa 20-ak metara pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola i tako doveo svoju momčad u vodstvo, ali Stoeger (55-11m) je početkom nastavka iz kaznenog udarca poravnao na konačnih 1-1.

Juranoviću je ovo drugi bundesligaški gol, a odigrao je čitav susret za Union koji je sada treći sa 52 boda, jednim više od četvrtog RB Leipziga, a dva više od petog Freiburga, dok je 15. Bochum sada na 27 bodova, tri više od Stuttgarta i Schalkea 04 koji drže mjesta koja vode u kvalifikacije za ostanak, odnosno drugu ligu.

Kako to često bude kod bundesligaških klubova koji se često šale na društvenim mrežama, osoba koja je za njih zadužena kod berlinske momčadi očito je bila oduševljena pogotkom, pa je uz vizual u objavi promjene rezultata opsovala. Bez zlih namjera, baš naprotiv, pogodak je zaista izazvao ogromno slavlje igrača i navijača.