KAOS U BARCELONI / Laporta nakon debakla upao u svlačionicu, već se spominje ime novog trenera: 'Situacija je ozbiljna'

Pljušte reakcije nakon nezapamćenog poraza ponosa Katalonije

30.9.2021.
9:36

Nogometaši Barcelone doživjeli su debakl u drugom kolu grupne faze Lige prvaka. Benfica ih je deklasirala s 3:0. Portugalci su šokirali Barcu ranim golom, a strijelac je bio Urugvajac Darwin Nunez u 3. minuti. Korak bliže pobjedi lisabonski sastav je stigao u 69. minuti kada je Rafa Silva zabio za 2-0. Točku na "I", stavio je Nunez u 79. minuti svojim drugim golom na utakmici, ovoga puta s bijele točke.

BIVŠI VATRENI NA UDARU BIJESNOG NAVIJAČA /

Gađao Rakitića pivom za vrijeme intervjua: 'Emocije s terena identične su onima na tribinama'

Očajnu večer posrnulog katalonskog diva zaključio je Eric Garcia zaradivši isključenje u 87. minuti.

Posjetio igrače

A kako javlja As, predsjednik Barcelone Joan Laporta spustio se u svlačionicu poslije utakmice kako bi utješio igrače i poručio im da će se situacija popraviti. Zanimljivo je da u tom trenutku trener Ronald Koeman nije bio u svlačionici nego je davao izjave medijima. Nije ovo navodno prvi pit da se Laporta spušta u svlačionicu, no Koeman trenutačno nije u poziciji da prigovara zbog toga.

"Najlakše je otjerati trenera iz kluba. Svi smo mi odgovorni. U kritičnoj smo situaciji. Očajni smo u napadu i obrani", rekao je nakon utakmice Sergio Busquets.

"Promjena trenera neće riješiti naše probleme", dodao je pak Frenkie de Jong.

U međuvremenu, Mundo Deportivo opet je krenuo u potragu za Koemanovim nasljednikom. Navode kako je Laporta veliki fan Andrea Pirla, a osim njega spominju se Xavi, Roberto Martinez, Oscar Garcia i Joachim Low.