MALO SU PRETJERALI? / Jeziva poruka Torcide osvanula na Poljudu. Pogledajte kakav su transparent izvukli u inat policiji

Palile su se baklje, pjevale razne pjesme, zviždalo se igračima zbog loše igre, a osvanuo je i podosta jeziv transparent upućen policiji

26.10.2022.
20:26
Miroslav Lelas/PIXSELL

U zaostalom dvoboju 4. kola HNL nogometaši Hajduka na Poljudu su pobijedili Goricu 3-1 (1-1) uz dva pogotka prvog strijelca lige Marka Livaje koji je time došao do deset ligaških golova.

Prvi pogodak Livaja je zabio u 2. minuti, a potom iz jedanaesterca u 59. za tadašnjih 2-1. Splitsku pobjedu je potvrdio Chidozie Awaziem u 72. minuti, dok je jedini strijelac za goste bio Tyrese Francois u 9. minuti.

Na Poljudu je bilo oko 10 tisuća navijača, a Torcida je imala svoj šou tijekom cijele utakmice. Palile su se baklje, pjevale razne pjesme, zviždalo se igračima zbog loše igre, a osvanuo je i podosta jeziv transparent upućen policiji.

Podsjećamo, navijači Hajduka revoltirani su ponašanjem policije nakon što je nedavno objavljena snimka na kojoj se vidi kako policajac tuče pripadnike Torcide.