JESTE SKUŽ / ILI ŠTO JE LEGENDARNI PEPE NAPRAVIO ZADNJOJ MINUTI UTAKMICE PROTIV JUVENTUSA? I to sve s 38 godina na leđima

10.3.2021.
12:02

Nogometaši Porta izborili su u utorak navečer plasman u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnom dvoboju osmine finala nakon produžetaka izgubili od Juventusa s 2:3, a kako su u prvom susretu slavili sa 2:1 prošli su dalje zbog više postignutih golova u gostima.

Jedan od najboljih igrača Porta u ovoj utakmici bio je legendarni stoper Pepe. Iako je prije dva tjedan navršio 38 godina, nekadašnja zvijezda Reala još uvijek igra na visokoj razini u Portu.

SRPSKOG NOGOMETAŠA U LIGI PRVAKA KAMERE UHVATILE U PRIJEVARI: /

Snimke njegove urnebesne glume obišle su svijet

Pepe je odlično držao konce u obrani, a posebno je zablistao u posljednjoj minuti utakmice kad je škaricama otklonio jednu neugodnu loptu. Njegov potez možete pogledati OVDJE.

"Dobri smo u Ligi prvaka, u grupi smo odigrali izuzetno. Sad idemo utakmicu po utakmicu. Spustili smo linije i radili kao momčad. To je Portov identitet – predanost i strast. Igrači to osjećaju. Kad tako igramo, lijepo nas je vidjeti“, rekao je legendarni stoper nakon utakmice.