KAKAV BOG / Jeste li vidjeli što je Luka napravio? Pogledajte Modrićev nevjerojatan potez prije nego što je zabio golčinu

Valja istaknuti i što je Modrić napravio netom prije nego što je zabio golčinu

21.8.2022.
15:40

Na uvjerljiv su način nogometaši madridskog Reala prošli gostovanje u Vigu te su svladali Celtu 4-1 u utakmici drugog kola španjolske La Lige. Sjajnu je utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Luka Modrić koji je postigao pogodak i upisao asistenciju tijekom 77 minuta koliko je proveo na travnjaku.

Prva dva pogotka na susretu su postignuta nakon udaraca s bijele točke. Prvo je Benzema u 14. doveo Real u vodstvo, a u 23. je izjednačio najbolji strijelac Celte Iago Aspas.

TAKAV VAM JE NAŠ LUKA /

Neki kažu Luka je kao vino, Ancelotti pak tvrdi da je besmrtan: 'Uvijek je spreman na sve i uvijek igra fantastično'

Modrićev genijalan potez

U 41. minuti Real je opet poveo. Modrić se riješio jednog čuvara i potom sjajno pogodio sa skoro 20 metara za 2-1. U 56. minuti je, pak, odlično uposlio i u kontru poslao Vinicius Juniora koji je akciju završio golom za 3-1. Konačan rezultat postavio je Valverde za drugu Realovu pobjedu u sezoni.

No, valja istaknuti i što je Modrić napravio netom prije nego što je zabio golčinu. Veznjak Celte Renato Tapia napustio je blok kako bi zaustavio Modrića, ali Modrić ga je sjajno fintirao i bacioo na travnjak te je nakon toga sjajno pogodio.