NAŠ MAESTRO / Jeste li skužili što je Modrić napravio jednom od najboljih igrača današnjice? Nakon ovog poteza uslijedile su ovacije s tribina

Modrić je još jednom pokazao da su godine samo brojka

5.5.2022.
8:15

U finalu nogometne Lige prvaka 28. svibnja na stadionu Stade de France igrat će Real Madrid i Liverpool.

Liverpool je u utorak preskočio Villarreal, a danas mu se pridružio i Real Madrid koji je na Santiago Bernabeu nakon produžetaka sa 3-1 pobijedio Manchester City nadoknadivši poraz 3-4 iz prve utakmice.

KRALJ NAD KRALJEVIMA /

Luka Modrić totalni luđak. Svi živi pričaju o tome što je napravio i za vrijeme utakmice i u svlačionici: 'Ne pokušavajte razumjeti'

City je poveo u 73. minuti golom Riyada Mahreza, no Real je u sudačkoj nadoknadi golovima Rodryga (90, 91+2) okrenuo rezultat i izborio produžetak. Karim Benzema iz kaznenog udarca u 95. minuti postavio je za konačnih 3-1.

Luka Modrić je za "Kraljevski klub" igrao do 75. minute.

A jednim trkom pokraj Kevina de Bruynea oduševio je svoje poklonike diljem svijeta.

"Luka Modrić. 36 godina", stoji u kratkom opisu videa koji je snimio jedan navijač s tribine. Pogledajte ga ovdje.