MNOGIMA JE PROMAKNULO / Jeste li primijetili što su Bad Blue Boysi napravili prije nego što je Osijek zabio?

Danijel Zagorac je frustriran nakon pogreške baklju nogom izbacio van terena.

25.11.2023.
19:45
Pixsell

Nogometaši Dinama pobijedili su na maksimirskom stadionu Osijek 2-1 (1-0) u derbi utakmici 16. kola HNL-a, a gol odluke postignut je u 90. minuti.

DINAMO-OSIJEK 2:1 /

Kakav triler u samoj završnici, Dinamo u sudačkoj nadoknadi zabio za pobjedu: Bivši kapetan Hajduka promašio za izjednačenje

Dinamo je poveo u 24. minuti kada je strijelac bio Marko Bulat. Osječani su izjednačili preko 17-godišnjeg Antona Matkovića u 76. minuti, ali još jednom ove sezone Dinamo je Osijek pobijedio u finišu. U 90. minuti strijelac za 2-1 bio je Gabriel Vidović.

Bad Blue Boysi su napravili bakljadu uoči gola Matkovića, koji je plasirao loptu pored baklje koja je stajala ispred dinamovog gola. Danijel Zagorac je frustriran nakon pogreške baklju nogom izbacio van terena.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO