JEDVA SU OSTALI U LIGI, A SADA 'UBIJAJU': / Aston Villa razbila Leicester i skinula rekord star nestvarnih 90 godina

18.10.2020.
22:40

Nogometaši Aston Ville nastavili su pobjednički niz upisavši i četvrtu pobjedu na startu prvenstva nakon što su na King Power stadionu pobijedili Leicester City sa 1-0. Posljednji put Villa je otvorila sezonu sa četiri uzastopne pobjede davne 1930. godine.

single club/league/player publications/services.

Jack Grealish of Aston Villa (10) goes down injured following a tackle by Dennis Praet of Leicester City (26) during the Premier League match between Leicester City and Aston Villa at the King Power Stadium, Leicester Leicester City v Aston Villa, Premier League - 18 Oct 2020,Image: 564383673, License: Rights-managed, Restrictions: EDITORIAL USE ONLY No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists (outside the EU), club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 45 images (+15 in extra time). No use to emulate moving images. No use in betting, games or, Model Release: no

Momčad iz Birminghama je u prvom kolu porazila Sheffield United sa 1-0, potom je na gostovanju dobila Fulham sa 3-0, pa "razbila" Liverpool sa 7-2, a večeras slavila protiv Leicester Cityja sa 1-0.

Skromnu utakmicu bez previše prilika i uzbuđenja razriješio je pogodak Rossa Barkleya u prvoj minuti sudačke nadoknade lijepim udarcem sa više od 20 metara.