LUKA JE BOG NOGOMETA / Je li ovo najljepša Modrićeva asistencija svih vremena? Pogledajte što je maestro izveo protiv Chelseaja u Ligi prvaka

Bilo je to u 80. minuti u trenucima kada je Real gubio 3:0, Modrić je s nekih 35-40 metara poslao lob-pass za Rodryga, izbacivši pritom cijelu obranu Chelseaja, a Brazilac je ostao sam i onda iz voleja samo tapnuo loptu u gol.

12.4.2022.
22:46

U uzvratnoj utakmici četvrtine finala Lige prvaka između Real Madrida i Chelseaja, hrvatski reprezentativac i ponajbolji igrač madridske momčadi, Luka Modrić, upisao je asistenciju i to zaista spektakularnu.

REAL MADRID - CHELSEA 2:3 /

Kraljevi u ludoj utakmici izborili polufinale Lige prvaka: Modrić sjajno asistirao za produžetke, nezaustavljivi Benzema spriječio senzaciju u Madridu