JAVIO SE HEROJ KRAMARIĆ I OTKRIO TEŽINU OZLJEDE: / 'Nisam se mogao pomaknuti...'

Kramarić je trenutno prvo hrvatsko napadačko ime u Europi

12.5.2018.
23:04
AFP, UWE ANSPACH

Sjajni hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić briljirao je u biti ili ne biti utakmici za Hoffenheim. U subotu navečer Krama je zabio i asistirao u važnoj pobjedi nad Borussijom Dortmund 3-1, odvevši tako svoju momčad prema povijesnom nastupu u Ligi prvaka...

HOFFENHEIM JE U LIGI PRVAKA, KRAMARIĆ JUNAK: Fantastični

Inače, s 13 golova (dijeli šesto mjesto liste strijelaca) i šest asistencija Krama je završio ovu bundesligašku sezonu, a ostane li u klubu, iduće će sezonu igrati u skupini Lige prvaka.

Najviše njegovom zaslugom, klub će zaraditi 15-ak milijuna eura... nema sumnje, Kramarić je trenutno prvo hrvatsko napadačko ime u Europi.

U 80. minuti utakmice u Hoffenheimu, Kramarić je zamijenjen zbog ozljede, nakon opaskog starta Weigla. Nekoliko mu se minuta ukazivala pomoć, a onda je umjesto njega ušao drugi igrač. No, javio se kratko za Goal odagnavši zle slutnje:

"Sve je u redu, samo su me uhvatili grčevi, nisam se mogao pomaknuti."