DA NE VIDITE, NE BISTE POVJEROVALI / Pogledajte kakav je nevjerojatan gol Jan Oblak primio, ponajbolji vratar na svijetu nakon ovoga se mogao samo nasmijati

Atletico je pobjedom nad Cadizom napredovao na drugo mjesto na tablici španjolskog prvenstva

28.11.2021.
21:43
Screenshot

Nogometaši Atletico Madrida na gostovanju su pobijedili Cadiz sa 4-1 skočivši na drugo mjesto Primere.

JOŠ ĆE SE DUGO PRIČATI O OVOME /

Barcelona nakon drame stigla do pobjede: Pique rukom spasio čisti gol, VAR se nije ni uključio

Povratnik u Primeru su dobro držao protiv aktualnog prvaka u prvih 45 minuta, no u nastavku susreta Atletico je otklonio sve dvojbe.

Gosti su poveli 3-0 golovima Thomasa Lemara (56), Antoinea Griezmanna (70) i Angela Corree (76). Anthony Lozano je smanjio četiri minute prije kraja, da bi dvije minute kasnije Matheus Cunha zabio za konačnih 4-1.

Jedini gol Cadiza bio je, najblaže rečeno, jako neobičan. Lozano je poslao centaršut s desnog boka u šesnaesterac Atletica, a lopta je dobila čudnu putanju koja je prevarila golmana gostiju Jana Oblaka i završila u mreži.

OVDJE možete vidjeti kako je to izgledalo.

Pušu 'Kraljevima' za vrat

Šime Vrsaljko nije ulazio u igru.

Atletico je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto Primere sa 29 bodova koliko ima i Real Sociedad na trećoj poziciji, ali uz slabiju razliku pogodaka.

Na vrhu je Real Madrid sa 30 bodova i utakmicom manje, večerašnjim ogledom protiv Seville koja drži četvrto mjesto sa 28 bodova.